fbpx

OK

LANGUAGE
CENTER

ONLINE

Witaj
w OK LANGUAGE
CENTER ONLINE

Idąc z duchem czasu i odpowiadając na potrzeby rynku, zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą działalność i ruszyć z projektem stricte skierowanym do osób, które chcą uczyć się języków w trybie online. Jeśli nie chcesz tracić czasu na dojazdy lub mieszkasz w miejscowości gdzie nie ma możliwości nauki języka, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nauka online nie ogranicza nas w żaden sposób. Od teraz możesz z dowolnego miejsca w Polsce i uczyć się od najlepszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

DLACZEGO MY?

Działamy na rynku od 2018 roku. Mamy zaufanych, kompetentnych lektorów, którzy współpracują z nami od lat. Jesteśmy szkołą stacjonarną, ale w czasach pandemii wielu uczniów zaczęło korzystać z zajęć online. Zauważyliśmy, że ta metoda sprawdza się znakomicie i postanowiliśmy wystartować z projektem OK LANGUAGE CENTER ONLINE. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy z uwagi na brak czasu i koszty związane z dojazdami, chcą uczyć się języków w domu.

JAK ZACZĄĆ?

To proste!

1.

Rozwiąż bezpłatny test poziomujący

2.

Uzupełnij formularz startowy

(wszystkie dane + dni o godziny, w których chcesz się uczyć)

3.

Czekaj na maila od nas 🙂

Pamiętaj, że pierwsza lekcja nie zobowiązuje do zapisu!

Dostęp do platformy do nauki słownictwa

Dodatkowe materiały

Elastyczność

Nieduże grupy

NASZA OFERTA

Lekcje indywidualne
lub w parze

Terminy oraz częstotliwość zajęć indywidualnych, a także profil i tematyka zajęć dostosowywane są do zapotrzebowania kursanta/kursantów. Cena zajęć indywidualnych/w parze wynosi 160 zł / 60 min, 130 zł / 45 min w rozliczeniu miesięcznym i zawiera dodatkowe materiały dydaktyczne oraz nielimitowany dostęp do platformy Quizlet, natomiast cena nie zawiera podręcznika. Na zajęcia indywidualne/w parze można zapisywać się przez cały rok.

Oferta zajęć indywidualnych w systemie pakietowym:

Lekcje grupowe

Zajęcia odbywają się w grupach max. sześcioosobowych. W cenie zajęć dodatkowe materiały i nielimitowany dostęp do platformy Quizlet. Cena nie zawiera podręcznika.

Zajęcia online odbywają się na platformie ZOOM

CENNIK

Zajęcia indywidualne lub w parach

ZAJĘCIA

160 zł / OSOBA

Lekcja 60 minut

130 zł / OSOBA

Lekcja 45 minut

ZAJĘCIA W PARZE

80 zł / OSOBA

Lekcja 60 minut

65 zł / OSOBA

Lekcja 45 minut

ZAJĘCIA GRUPOWE

ZAJĘCIA

225 zł / MIESIĘCZNIE

2 x 45 minut tygodniowo

225 zł / MIESIĘCZNIE

1 x 90 minut tygodniowo

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

LEKCJE INDYWIDUALNE/W PARZE

Terminy oraz częstotliwość zajęć indywidualnych, a także profil i tematyka zajęć dostosowywane są do zapotrzebowania kursanta/kursantów. Cena zajęć indywidualnych/w parze wynosi 160 zł/60 min, 130 zł/45 min i zawiera dodatkowe materiały dydaktyczne oraz nielimitowany dostęp do platformy Quizlet, natomiast cena nie zawiera podręcznika. Na zajęcia indywidualne/w parze można zapisywać się przez cały rok.0

ZAJĘCIA GRUPOWE

Zajęcia odbywają się w grupach max. sześcioosobowych. W cenie zajęć otrzymują Państwo dodatkowe materiały i nielimitowany dostęp do platformy Quizlet. Cena nie zawiera podręcznika. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 90 minut lub dwa razy w tygodniu po 45 minut. Cena wynosi 225 zł miesięcznie.

OK LANGUAGE CENTER
Ul. Hennela 5 lok. 5 II piętro
02-495 Warszawa Ursus