fbpx

Kursy wakacyjne

Zbliżające się wakacje to idealny moment na naukę języka! Pomożemy Ci udoskonalić umiejętności tak, by porozumiewanie się w obcym języku stało się proste i przyjemne zarówno na co dzień, jak i podczas zagranicznych wyjazdów!

 

Jeśli marzą Ci się podróże po świecie lub chciałbyś z łatwością posługiwać się językiem obcym w pracy, nasze kursy wakacyjne to świetne rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziesz lekcje indywidualne, grupowe lub w parach, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych oraz dla firm i oświaty. Proponujemy naukę języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz niemieckiego.

 

Dlaczego warto rozważyć kursy wakacyjne? Mamy niezliczoną ilość powodów!

Przede wszystkim podczas kursów wakacyjnych realizujemy intensywne programy, które pomogą Ci szybko szlifować swoje umiejętności i gwarantują szybki progres! Po kilku tygodniach będziesz już w stanie zaobserwować ogromne postępy! Kursy wakacyjne to zawsze świetna okazja do poznania nowych osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności językowe tak, jak Ty! Możesz nawiązać nowe przyjaźnie, dzielić się pasją do nauki, zyskać nowe kontakty oraz kompanów do wakacyjnych przygód! Wakacyjne dni zwiększają także motywację do nauki czegoś nowego! To idealny moment na wyjście ze strefy komfortu i rozwój. Rosnące postępy będą zachęcać Cię do kontynuowania nauki nawet po wakacjach, a łatwość w posługiwaniu się nowo poznanym językiem obcym poszerzy Twoje horyzonty!

Kursy wakacyjne to świetny pomysł na wykorzystanie czasu wolnego na podszlifowanie języka lub naukę od podstaw, szczególnie jeśli czekają Cię wakacje za granicą, wyjazd na zagraniczne studia, ważne przemówienie w obcym języku lub rozmowa o pracę w międzynarodowej korporacji! To połączenie przyjemnego z pożytecznym!

Czego spodziewać się podczas kursów wakacyjnych? Przede wszystkim intensywnego, systematycznego poszerzania wiedzy w niezwykle przyjemny sposób. Zacznij więc od określenia swoich celów i założeń, by wybrać wakacyjny kurs językowy najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Zmniejszona ilość naszych codziennych obowiązków podczas wakacji to dodatkowa motywacja, aby zainwestować w siebie i zadbać o swój rozwój. Dodatkowo podczas kursów wakacyjnych przyjemna atmosfera jest gwarantowana! Takie lekcje są często nastawione na doskonalenie zdolności komunikacyjnych, które są najbardziej przydatne i dla wielu kursantów mają priorytetowe znaczenie. Pozwoli to na szybkie przełamanie bariery językowej, która tak utrudnia nam płynne porozumiewanie się w obcym języku.

W OK Language Center kładziemy nacisk na praktyczną i intensywną naukę języków obcych w czasie kursów wakacyjnych. Pomożemy Ci rozwinąć swoje podstawowe umiejętności językowe w mówieniu, czytaniu, pisaniu, rozumieniu i słuchaniu oraz szybko osiągnąć wymarzony poziom językowy w krótkim czasie. Z nami możesz uczyć się tak, jak lubisz – stacjonarnie lub online! Zapewniamy nienaganną, przyjemną atmosferę, profesjonalnych nauczycieli oraz metody dopasowane do kursantów oraz ich poziomu zaawansowania i indywidualnych predyspozycji. Dbamy o to, aby każdy uczestnik kursów czuł się u nas komfortowo. Uczymy efektywnie i staramy się, aby nauka języków obcych była dla Was przyjemnością!

Pamiętaj – wakacje w mieście nie muszą być nudne!