fbpx

English Speaking Mums Ursus

Przedstawiamy Wam nasz najnowszy projekt!

ENGLISH SPEAKING MUMS URSUS

ENGLISH SPEAKING MUMS URSUS to przestrzeń dla kobiet, które podczas urlopu macierzyńskiego chcą ćwiczyć konwersacje w języku angielskim, poszerzać swoją wiedzę, nawiązać nowe znajomości i stworzyć wioskę mam, które się wspierają się w swoich rodzicielskich wzlotach i upadkach.

Czym dokładnie jest projekt English Speaking Mums

 

Są to cykliczne spotkania tematyczne odbywające się w pobliskiej restauracji z przestrzenią przystosowaną do potrzeb dzieci, podczas których komunikujemy się wyłącznie w języku angielskim.

Każde spotkanie to inny, ważny temat związany z rodzicielstwem – będziemy rozmawiać między innymi o wielojęzyczności, śnie niemowlaka, pielęgnacji noworodka, chustonoszenia, karmienia piersią/butelką. Poruszymy też wiele innych tematów, podzielimy się wiedzą i poćwiczymy konwersacje w języku angielskim!

 

Spotkania prowadzą dla Was:

– Magda – anglistka, germanistka, właścicielka OK Language Center , prywatnie mama 3-latka i 7-latka;

– Dominika – @niania_czwartegotrymestru doula, gentle sleep coach, promotor karmienia piersią.

 

Same jesteśmy mamami, więc doskonale wiemy, jak trudno jest pogodzić ze sobą świat macierzyństwa z dbałością o swoje potrzeby.

Nasze spotkania mają na celu nie tylko kontakt z językiem, który części z Was przyda się po powrocie do pracy, lecz także dzielenie doświadczeń – tych radosnych oraz trudnych. Jednocześnie pozyskacie rzetelne informacje w tematyce parentingowej oraz inspiracje do kreatywnego spędzania czasu z maluchem.

 

Nasze spotkania nie są klasycznymi lekcjami języka. Nie ma tutaj podziały na poziomy, nie porównujemy się też z innymi – każda mama może do nas dołączyć!

 

Jak nas znaleźć? Tydzień przed każdym spotkaniem w naszych mediach społecznościowych znajdziesz temat, linki do materiałów źródłowych w języku angielskim oraz listę najważniejszych słówek w aplikacji, abyś mogła się z nimi zapoznać i czuć bardziej komfortowo podczas spotkania!

 

Serdecznie zapraszamy!