fbpx

szkoła językowa angielski Warszawa

Zajęcia języka angielskiego

Wybór najlepszej szkoły językowej nie jest łatwy, a kiedy decyzja już zapadnie, trzeba określić jakie zajęcia – indywidualne, w parze czy grupowe będą najbardziej odpowiednie. To bardzo osobista kwestia, bo zależy od preferencji kursanta, predyspozycji do nauki i dyspozycyjności.

Zajęcia indywidualne czy kurs angielskiego w grupie?

Dla wszystkich, którzy lubią pracować w grupie, chcą podnieść swoje kompetencje językowe i zdobyć pewność siebie w praktycznym wykorzystywaniu języka angielskiego dobrym wyborem będą lekcje grupowe w OK Language Center. Lekcje w grupie są najbardziej naturalną formą nauki, ponieważ odzwierciedlają funkcjonowanie w „normalnym“ życiu. Czasami jednak zajęcia grupowe mogą stresować uczestników, a obecność innych osób może blokować swobodne wypowiadanie się w języku obcym. Wtedy najlepszym sposobem nauki języka angielskiego będą lekcje indywidualne lub w parze. Taka opcja jest również w ofercie OK Language Center. Będzie odpowiednia w sytuacji, kiedy trzeba szybko przygotować się do egzaminu, albo nauczyć się języka specjalistycznego.

Sprawdzenie znajomości języka angielskiego – jak przebiega?

Weryfikacja poziomu znajomości języka angielskiego przebiega dwuetapowo. W pierwszym etapie należy rozwiązać test pisemny, a drugi etap to rozmowa w języku obcym z lektorem. Na podstawie wyniku obu tych części, a także rozmowy na temat priorytetów kursanta, proponowane jest konkretne rozwiązanie. Weryfikację poziomu można odbyć w w siedzibie szkoły języków obcych OK Language Center lub online.

Szkoła języka angielskiego dla dorosłych?

Kursy języka angielskiego dla dorosłych odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania bez limitu wiekowego. Gwarantują profesjonalne przygotowanie do swobodnego i poprawnego posługiwania się językiem obcym w mowie i piśmie. Program kursu angielskiego zawiera ćwiczenia, które umożliwiają opanowanie wszystkich kompetencji językowych: czytania, rozumienia ze słuchu, mówienia i pisania. Na zajęciach kursanci uczą się nowych słówek, wykorzystują poznane struktury językowe w praktyce. Na życzenie grupy, lektor prowadzący zajęcia może urozmaicić naukę angielskiego elementami języka biznesowego.

Kursy językowe dla dzieci

Kurs języka obcego dla przedszkolaków (dzieci 4-6 letnich) oraz dzieci w wieku szkolnym to nauka przez zabawę, prowadzona w małych grupach i w bardzo przyjaznej atmosferze. Dzieci zdobywają nowe umiejętności i wiadomości z zakresu języka obcego, między innymi dzięki językowym grom edukacyjnym. Pozwala to na rozwijanie w dzieciach pasji do poznawania języka oraz szybkie pokonanie bariery językowej

Dzieci uczą się piosenek i rymowanek w języku angielskim, uczestniczą w zabawach ruchowych i plastycznych, co pozwala na dynamiczne i systematyczne wzbogacanie słownictwa. Dzieci 6-letnie poznają również alfabet oraz uczą się pisać pierwsze słowa w specjalnie dla nich przeznaczonych, bajecznie kolorowych zeszytach ćwiczeń.

dla dorosłych

Kursy konwersacyjne z elementami biznesu oraz kursy ogólne.

dla dzieci

Kursy dla dzieci w wieku 4-6 oraz kursy dla dzieci w wieku szkolnym.

egzaminacyjne

Kursy dla 8-klasisty oraz kursy dla maturzystów.

indywidualne/w parze

Kursy z możliwością nauczania indywidualnego oraz w parach.

dla firm i oświaty

Specjalne kursy dla firm oraz dla placówek oświaty,

LEKCJE

INDYWIDUALNE
i w parach

Prowadzimy lekcje indywidualne oraz w parach

ludzie

LEKCJE
Grupowe

W naszej ofercie dostępne są lekcje grupowe