fbpx

Kursy języka angielskiego

Czym wyróżnia się kurs ogólny dla dorosłych?

Kursy języka angielskiego dla dorosłych są prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania bez limitu wiekowego. Gwarantują rzetelne przygotowanie do swobodnego i poprawnego posługiwania się językiem obcym w mowie i piśmie. Program kursu angielskiego zawiera ćwiczenia, które umożliwiają opanowanie wszystkich kompetencji językowych: czytanie, rozumienie ze słuchu, mówienie i pisanie. Na zajęciach kursanci uczą się nowych słówek wykorzystują poznane struktury językowe w praktyce. Na życzenie grupy, lektor prowadzący zajęcia może urozmaicić naukę angielskiego elementami języka biznesowego.

Dla kogo jest kurs języka angielskiego w OK Language Center?

Dla wszystkich, którzy stawiają na kompleksową naukę języka obcego. Chcą przełamać barierę językową i poczuć swobodę w komunikowaniu się, płynnie czytać i pisać zgodnie z zasadami poprawności językowej. Kurs angielskiego będzie także pomocny wszystkim tym, którzy w przyszłości planują zdawać egzamin certyfikacyjny z języka.

Czym charakteryzuje się kurs konwersacyjny?

Kursy nauki języka z wykorzystaniem konwersacji organizowane są od poziomu średniozaawansowanego niższego (A2). Kursy konwersacyjne na osób dorosłych nastawione są przede wszystkim na przełamanie bariery w porozumiewaniu się w języku obcym.

Ważnym elementem kursu jest zdobycie umiejętności aktywnego słuchania “naturalnych” nagrań – selekcjonowania treści, w celu zrozumienia ogólnego sensu wypowiedzi oraz umiejętności pracy z tekstem prasowym w języku obcym. W programie jest także doskonalenie poprawnej wymowy i udział w dyskusjach na bieżące tematy w języku obcym, a także wzbogacenie wiedzy na temat kultury krajów anglojęzycznych.

Nauka podczas kursu odbywa się w małej grupie oraz w przyjaznej, motywującej atmosferze. Lektorzy języka angielskiego wykorzystują pomoce wizualne (filmy i prezentacje w języku angielskim) oraz inne multimedia urozmaicających naukę języka.

Kurs nauki języka z elementami business english

Kurs zapewnia trening umiejętności płynnego porozumiewania się w języku angielskim, jest szczególnie polecany osobom posługującym się tym językiem w ramach swoich obowiązków służbowych. To doskonały wybór dla osób planujących rozwój kariery zawodowej w międzynarodowej firmie.

Nauka języka odbywa się w małych, kameralnych grupach, które gwarantują dynamiczne dyskusje i szybkie postępy. Gwarantujemy ciekawą tematykę i formułę zajęć, wymianę poglądów na tematy społeczne, polityczne i kulturalne. Ponadto słuchacze poznają tajniki negocjacji oraz metody prowadzenia prezentacji i spotkań biznesowych w języku angielskim.

Podczas konwersacji rozmawiamy na tematy związane z zarządzaniem, rekrutacją pracowników, rozmową kwalifikacyjną, sprzedażą i marketingiem, korespondencją służbową i wieloma innymi przydatnymi zagadnieniami.

Kursy językowe dla dzieci

Kurs języka obcego dla przedszkolaków (dzieci 4-6 letnich) oraz dzieci w wieku szkolnym to nauka przez zabawę, prowadzona w małych grupach i w bardzo przyjaznej atmosferze. Dzieci zdobywają nowe umiejętności i wiadomości z zakresu języka obcego, między innymi dzięki językowym grom edukacyjnym. Pozwala to na rozwijanie w dzieciach pasji do poznawania języka oraz szybkie pokonanie bariery językowej

Dzieci uczą się piosenek i rymowanek w języku angielskim, uczestniczą w zabawach ruchowych i plastycznych, co pozwala na dynamiczne i systematyczne wzbogacanie słownictwa. Dzieci 6-letnie poznają również alfabet oraz uczą się pisać pierwsze słowa w specjalnie dla nich przeznaczonych, bajecznie kolorowych zeszytach ćwiczeń.

dla dorosłych

Kursy konwersacyjne z elementami biznesu oraz kursy ogólne.

dla dzieci

Kursy dla dzieci w wieku 4-6 oraz kursy dla dzieci w wieku szkolnym.

egzaminacyjne

Kursy dla 8-klasisty oraz kursy dla maturzystów.

indywidualne/w parze

Kursy z możliwością nauczania indywidualnego oraz w parach.

dla firm i oświaty

Specjalne kursy dla firm oraz dla placówek oświaty,

LEKCJE

INDYWIDUALNE
i w parach

Prowadzimy lekcje indywidualne oraz w parach

ludzie

LEKCJE
Grupowe

W naszej ofercie dostępne są lekcje grupowe