fbpx

Kurs języka angielskiego online

Czym wyróżnia się kurs prowadzony zdalnie?

Kursy języka angielskiego online to propozycje przede wszystkim dla dorosłych i młodzieży szkolnej. Mogą okazać się najlepszym sposobem nauki języka angielskiego w domu, bez konieczności dojazdu do szkoły Lekcje angielskiego online to wygoda nauki, jeśli przeszkodą jest zbyt duża odległość i brak czasu na dojazdy.

Zajęcia są prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania. Lektorzy gwarantują rzetelne przygotowanie do swobodnego i poprawnego posługiwania się językiem obcym w mowie i piśmie. Program kursu angielskiego online zawiera ćwiczenia, które umożliwiają czytania, rozumienia ze słuchu, mówienia i pisania.

Kursy językowe online – czy warto?

Nauka angielskiego online zyskała na popularności po pandemii Covid-19, kiedy nauka zdalna zagościła w polskich domach. Szkoły językowe online to wciąż swego rodzaju nowość, ale taka forma nauki ma swoje zalety. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, dla mieszkańców mniejszych miejscowości lub młodzieży szkolnej, która szuka wygodnych form nauki języka o różnych porach dnia i chce oszczędzać czas.

Nauka języka obcego online to propozycje dla wszystkich, którzy chcą przełamać barierę językową i poczuć swobodę w komunikowaniu się, płynnie czytać i pisać zgodnie z zasadami poprawności językowej. Kurs angielskiego będzie także pomocny wszystkim tym, którzy w przyszłości planują zdawać egzamin certyfikacyjny z języka lub planują karierę zawodową w międzynarodowej firmie.

Kurs online uczy dyscypliny i daje motywację do pracy nad doskonaleniem języka. Nauka języka obcego staje się częścią codziennych obowiązków i przyjemności.

Lekcje indywidualne lub w parze

Terminy oraz częstotliwość zajęć indywidualnych, a także profil i tematyka są dostosowywane do zapotrzebowania kursantów. Cena zajęć indywidualnych lub realizowanych w parze zawiera dodatkowe materiały dydaktyczne oraz nielimitowany dostęp do platformy Quizlet. Na zajęcia indywidualne lub w parze można zapisywać się przez cały rok.

Zajęcia grupowe

Zajęcia odbywają się w grupach co najwyżej 6-osobowych. W cenie zajęć kursanci otrzymują dodatkowe materiały i nielimitowany dostęp do platformy Quizlet.

dla dorosłych

Kursy konwersacyjne z elementami biznesu oraz kursy ogólne.

dla dzieci

Kursy dla dzieci w wieku 4-6 oraz kursy dla dzieci w wieku szkolnym.

egzaminacyjne

Kursy dla 8-klasisty oraz kursy dla maturzystów.

indywidualne/w parze

Kursy z możliwością nauczania indywidualnego oraz w parach.

dla firm i oświaty

Specjalne kursy dla firm oraz dla placówek oświaty,

LEKCJE

INDYWIDUALNE
i w parach

Prowadzimy lekcje indywidualne oraz w parach

ludzie

LEKCJE
Grupowe

W naszej ofercie dostępne są lekcje grupowe